Засідання секції судової лінгвістичної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при МЮ України

Засідання секції судової лінгвістичної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при МЮ України
25 березня 2020 року на базі Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса в режимі відеоконференції відбулося весняне засідання секції судової лінгвістичної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.
Засідання секції судової лінгвістичної експертизи проводила голова секції Ковкіна Євгенія Володимирівна. У засіданні взяли участь члени секції: завідувач лабораторії ХНДІСЕ – Людмила Вікторівна Свиридова та провідний судовий експерт ХНДІСЕ – Наталія Ярославівна Дідушок; представники Київського НДІСЕ та Дніпропетровського НДІСЕ.
Від адміністрації інституту була присутня вчений секретар, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Лариса Миколаївна Дереча.
У ході засідання секції розглядались пояснювальні записки до науково-дослідних робіт, які планується включити до Тематичного плану НДР Міністерства Юстиції на 2021 рік. Увага приділялась обґрунтуванню зміни назви спеціальності 1.2 «Лінгвістичне дослідження писемного мовлення», пропозиціям щодо зміни науково-методичних рекомендацій за вказаною спеціальністю та розгляду проекту програм №1, №2 ,№3 підготовки за спеціальністю 1.2 «Лінгвістичне дослідження мовлення».
У ході проведення секції обговорені результати складання текстів за спеціальністю і наголошено на важливості дотримання строків виконання поставлених завдань. Ухвалили надіслати лист до НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України з рекомендацією змінити назви спеціальності 1.2 «Лінгвістичне дослідження писемного мовлення» на назву 1.2 «Лінгвістичне дослідження мовлення» із внесенням відповідних змін до нормативно-правових актів.