Візит директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України до Полтавського відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса»

04.06.2022
3 червня 2022 року, в рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції (за міжнародною участю) «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди», Полтавське відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» відвідала директор  Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Наталія Ткаченко.
У зустрічі взяли участь директор Центру Олександр Клюєв, завідувач Полтавського відділення Андрій Козир та інші співробітники установи.
Враховуючи те, що на час воєнного стану в Україні судові експерти проводять дослідження в украй складних умовах, за дорученням заступника Міністра юстиції України Андрія Гайченка директор Департаменту Наталія Ткаченко передала співробітникам Полтавського відділення спецодяг та засоби індивідуального захисту для проведення будівельно-технічних, автотоварознавчих, екологічних та інших видів досліджень за місцем розташування об’єктів.