Відбулася нарада співробітників Київського відділення ННЦ ІСЕ

Відбулася нарада співробітників Київського відділення ННЦ ІСЕ
Відбулася нарада співробітників Київського відділення ННЦ ІСЕ
23.08.2023
21 серпня 2023 року на базі Київського відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса» відбулась нарада із колективом, яку провів в.о. директора ННЦ ІСЕ Сергій Тюлєнєв. Також у нараді взяли участь заступниця директора — завідувачка Київського відділення Анастасія Купріянова та заступниця завідувачки відділення з науково-методичної роботи та післядипломної освіти Вікторія Алєксєйчук.
Учасники обговорили ефективність і результати роботи відділення за останні два місяці. Вікторія Алєксєйчук проінформувала присутніх про затверджені наказом Національного агентства України з питань державної служби обсяги державного замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців на 2023 рік, відповідно до яких передбачено проходження навчання понад 900 державними службовцями за 10 напрямами.
Сергій Тюлєнєв привітав колег із новими здобутками у сфері судової експертизи та співробітницую Центру Анну Штерндок із поверненням до ННЦ ІСЕ після року плідної праці у Київському відділенні. Наприкінці наради колектив привітав Галину Кривоножко з днем народження, побажавши їй нових звершень і наснаги.
Разом — ми сила! Слава Україні!