Вітаємо зі святом!!

Вітаємо зі святом!!
Вітаємо зі святом!!
24.08.2023

З нагоди національного свята – Дня незалежності України керівництвом Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» в особі в.о. директора Сергія Тюлєнєва, на офіційному зібранні колективу було відзначено працівників Центру та його відділень.

За особисті досягнення у професійній діяльності, зразкове виконання обов’язків та з нагоди державного свята – Дня незалежності України, наказом Міністра юстиції України Дениса Малюськи від 11 серпня 2023 року №1186/К нагородили відомчою заохочувальною відзнакою Мін’юсту – почесною грамотою Міністерства юстиції України Ольгу Брендельзавідувачку лабораторії інженерно-технічних та віськових досліджень, та Подякою Міністерства юстиції України Юлію Носатенко – завідувачку лабораторії криміналістичних досліджень.

Також багатьом працівникам ННЦ ІСЕ за сумлінну працю в умовах воєнного стану, значні трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди державного свята – Дня незалежності України, оголошено Подяку від Олега Синєгубова - начальника Харківської обласної військової адміністрації.

Крім того, за наказом в. о. директора Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» від 24 серпня 2023 року №634/07-02 працівників Центру та його відділень нагороджено грамотою та подякою за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану та з нагоди державного свята - Дня незалежності України.

Щиро вітаємо нагороджених та бажаємо нових звершень!

Разом ми ‒ сила! Слава Україні!